Nacházíte se zde: Domovská stránka > Podpora a servis > Novinky > REVEXprofi (II) - datum měření
Pokročilé hledání

REVEXprofi (II) - datum měření

REVEXprofi (II) - datum měření

revexprofi2

U některých přístrojů REVEXprofi a REVEXprofi II se od 1. 1. 2020 zobrazuje nesprávné datum na displeji. U stažených dat je pak nesprávně nastaven rok prováděného měření. Nainstalujte si prosím program ILLKO Studio verze 1.22, kde je problém nesprávně nastaveného roku prováděného měření opraven. I s novou verzí SW tedy zůstane datum v přístroji nastavené na rok 2000 (resp. 00) místo roku 2020, posun data měření nastane jen v měřeních stažených do PC pomocí programu ILLKO Studio!

Pokud používáte některý starší a tedy již nepodporovaný program, je nutné po stažení dat provést hromadnou úpravu data měření. Doporučujeme však, abyste zvážili přechod na ILLKO Studio; tím získáte nejnovější program včetně technické podpory. Pokud se rozhodnete k přechodu na ILLKO Studio a k objednávce přiložíte kopii faktury*, z které je patrné zakoupení přístroje REVEXprofi nebo REVEXprofi II před 1. 6. 2012 (od tohoto data byl již dodáván s přístroji REVEXprofi, REVEXprofi II pouze program ILLKO Studio), nabízíme Vám licenci* programu ILLKO Studio se slevou 50 % z jeho běžné ceny.

*Nabízenou slevu 50 % lze využít jen na jednu licenci programu ILLKO Studio, tj. slevu nelze využít opakovaně na nákup dalších licencí programu ke stejnému přístroji. Nabízená sleva 50 % platí při objednání do 31. 3. 2020.

Odběr novinek
Naši partneři
  partneri metrel partneri pjp
Spřátelené stránky: partneri rawet