Nacházíte se zde: Domovská stránka > Podpora a servis > Autorizace METREL
Pokročilé hledání

Autorizace METREL

Společnost ILLKO, s.r.o. je autorizovaný dovozce produktů METREL do ČR


Autorizace naší společnosti jako dovozce přístrojů METREL do ČR znamená, že jsme plně podporováni společností METREL po stránce technické i obchodní.

Přístroje METREL z naší distribuce tedy mají zajištěn plný servis, podporu, poradenství. Námi dovážené a distribuované přístroje jsou také naší společností počeštěny, což se týká firmware, návodů k používání (případně i některých dalších dokumentů), ve velké většině i kalibračních listů a PC software.

Při koupi přístroje v zahraničním e-shopu nebo z distribuce šedého dovozce* sice pravděpodobně ušetříte, ale případné problémy musíte řešit přes zahraniční e-shop nebo šedého dovozce, což často bývá zdlouhavé a nákladné. Některé individuálně dovezené nebo z šedé distribuce pocházející přístroje mohou mít navíc nestandardní firmware a/nebo příslušenství (např. síťové vidlice).

Šedým dovozcem je myšlen dovozce, který nemá autorizaci METRELu, nebo ji sice má, ale pro dovoz do jiné země než do ČR. Pokud chcete mít jistotu, že kupujete přístroje určené pro český trh, žádejte u Vašeho prodejce přístroje z distribuce ILLKO.

Postoj společnosti METREL k individuálním a šedým dovozům je následující:
"Doporučujeme kupovat výrobky METREL v té které zemi od autorizovaného dovozce do příslušné země. Jen tak má zákazník jistotu, že dostane přístroj, který má správný firmware a příslušenství, má zajištěnu kvalitní technickou podporu, servis, poradenství."

Originál autorizace METREL

Autorizace METREL 2018

Odběr novinek
Naši partneři
  partneri metrel partneri pjp
Spřátelené stránky: partneri rawet