Nacházíte se zde: Domovská stránka > Podpora a servis > Autorizace METREL
Pokročilé hledání

Autorizace METREL

Společnost ILLKO, s.r.o. je autorizovaný dovozce produktů METREL do ČR


Autorizace naší společnosti jako dovozce produktů METREL do ČR znamená, že jsme plně podporováni společností METREL po stránce technické i obchodní.

Produkty METREL z naší distribuce tedy mají zajištěn servis, podporu, poradenství. Námi dovážené a distribuované produkty jsou také naší společností počeštěny, což se týká firmware, návodů k používání (případně i některých dalších dokumentů), ve velké většině i kalibračních listů a PC software.

Při koupi produktu od šedého dovozce* nebo v zahraničí (ať už přímo nebo prostřednictvím zahraničního e-shopu) sice pravděpodobně ušetříte, ale případné problémy a technickou podporu musíte řešit přes šedého dovozce nebo zahraničního dodavatele, což může být zdlouhavé a nákladné. Některé z šedé distribuce pocházející nebo individuálně dovezené produkty mohou mít navíc nestandardní firmware a/nebo příslušenství (např. síťové vidlice).

* Šedým dovozcem je myšlen dovozce, který nemá autorizaci METRELu, nebo ji sice má, ale pro dovoz do jiné země než do ČR. Pokud chcete mít jistotu, že kupujete přístroje určené pro český trh, žádejte u Vašeho prodejce přístroje z distribuce ILLKO.

Postoj společnosti METREL k individuálním a šedým dovozům je následující:
"Doporučujeme kupovat produkty METREL v té které zemi od autorizovaného dovozce do příslušné země. Jen tak má zákazník jistotu, že dostane produkt, který má správný firmware a příslušenství, má zajištěnu kvalitní technickou podporu, servis, poradenství."

Autorizační dopis METREL

Autorizace METREL 2024

Odběr novinek
Naši partneři
  partneri metrel partneri pjp
Spřátelené stránky: partneri rawet