Nacházíte se zde: Domovská stránka > Podpora a servis > Novinky > AKCE: ZÁRUKA 2+1 ROK NAVÍC
Pokročilé hledání

AKCE: ZÁRUKA 2+1 ROK NAVÍC

AKCE: ZÁRUKA 2+1 ROK NAVÍC

news img02

Využijte jedinečné akce! Získejte zdarma rozšířenou záruku na 3 roky na tiskárny čárového kódu PT-7500VP, obj. č. P 9091.

Firma BROTHER přichází s promo akcí – prodloužením záruky o jeden rok!

Termín: Akce je vypsána na období od 1.4.2010 do odvolání.

 

 

Podmínky: Konečný uživatel po dobu platnosti akce musí zaregistrovat svůj produkt nejpozději do 60 dnů od data nákupu produktu prostřednictvím webové stránky Brother. Adresa registrace je www.brother.cz/registrace. Konečný uživatel je povinen si ponechat prodejní doklad a záruční list pro případ reklamace. Podrobné podmínky této akce naleznete v rámci registračního formuláře na www.brother.cz/registrace v souboru „Podmínky a ujednání“.

Rozsah záruky: Tiskárny čárového kódu se opravují v autorizovaném servisu.

Doporučený postup: Doporučujeme koncovému uživateli porouchaný produkt reklamovat u autorizovaného servisu (seznam servisních míst je na stránkách www.brother.cz v části Podpora/Servisní partneři), případně mohou i kontaktovat technické oddělení Brother, viz. www.brother.cz v části Kontakt. Zde jim bude doporučen další postup. Reklamaci mohou uplatnit také v místě prodeje.

Běžná záruka: Samozřejmě i po dobu platnosti této akce poběží „běžná záruka“ v délce 24 měsíců se servisním zásahem v autorizovaném servisu pro produkty neregistrované a pro produkty zakoupené před a po platnosti této promo akce.

Poznámka: Nejen během trvání této akce je nejrychlejším a nejlevnějším způsobem jak záručního, tak pozáručního servisu přímo se obrátit na autorizované servisní partnery Brother. Jejich seznam je na www.brother.cz v části Podpora/Servisní partneři. Často lze objednat u autorizovaných servisních partnerů vyzvednutí vadné tiskárny jednoduše telefonicky nebo z webu. Pokud je tiskárna v záruce, může být její vyzvednutí u zákazníka zdarma - více o konkrétních podmínkách se dočtete na webu příslušného autorizovaného servisního partnera.

 

Odběr novinek
Naši partneři
  partneri metrel partneri pjp
Spřátelené stránky: partneri rawet