Nacházíte se zde: Domovská stránka > Software > Software METREL
Pokročilé hledání

Software METREL

Software pro přístroje METREL

Windows

Software stáhněte přímo ze stránek METREL.

Stručný postup stažení programu ze stránek Metrel (viz odkaz výše) a jeho instalace:

Upozornění: přímo lze ze stránek výrobce METREL stahovat pouze některé dokumenty. Většinu návodů a software lze stáhnout pouze po registraci na jejich webu.
Registraci můžete provést zde:

V levém sloupci "Select product group" můžeteč vybrat typ výrobku, nejjednodušší je nechat "All product group", v prostředním sloupci "Select product" zvolte typ přístroje, v pravém sloupci "Select download type" můžete vybrat typ stahovaného souboru, nejjednodušší je zase nechat "All download types". Potom klikněte vpravo dole na tlačítko "Search downloads". V seznamu, který se objeví, klikněte v řádku "PC software" na šipku ve sloupci "File" a stáhněte instalační soubor. Ten bude pravděpodobně komprimován ve formátu ZIP. Rozbalte jej např. do pomocné složky nebo na plochu Windows.

Instalaci i upgrade programu provádějte v operačních systémech Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10 vždy jako správce. To provedete tak, že na instalační soubor (často bývá nazvaný setup.exe) kliknete pravým tlačítkem myši a v menu, které se otevře, kliknete na položku "Spustit jako správce". V závislosti na konfigurace Windows pak ještě můžete být požádáni o odsouhlasení provedení změn v počítači.

Podrobný popis instalace, informaci kterou verzi programu máte (v případě že jich je nabídnuto ke stažení více) apod. je v dokumentaci, která byla dodána s přístrojem.

Android

Aplikace pro Android lze instalovat z Google play.

 

Společnost METREL připravila řadu instruktážních videí o práci s programem aPAT. Shlédnout je můžete na Youtube

Odběr novinek
Naši partneři
  partneri metrel partneri pjp
Spřátelené stránky: partneri rawet